Data dodania: 06-05-2015

Mobilna Apteczka

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Mobilna Apteczka została stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy kupują leki relatywnie często, a jednocześnie zdarzyło im się kupić lek który już mieli w domu, czy wyrzucać taki, którego termin przydatności minął.

Interfejs jest bardzo prosty i intuicyjny, a użytkownik nie ma żadnych trudności, aby zrozumieć „co autor miał na myśli” i jak z aplikacji korzystać. Na wstępie wprowadzasz do swojej mobilnej apteczki leki, które masz w domu. Nie musisz przepisywać nazw leków, bo aplikacja wyposażona jest w skaner kodów kreskowych i bazę 88’000 medykamentów (deklaracja twórców), dzięki czemu najprawdopodobniej nie znajdziesz leku, którego system nie rozpozna. Czytnik działa bardzo szybko i nie miał żadnych problemów z rozpoznaniem kilku leków, które miałem pod ręką. Każdy wprowadzony lek dodatkowo może być opisany datami przydatności do spożycia i indywidualnymi tagami użytkownika (można np. przypisywać leki poszczególnym domownikom). Od tej pory Mobilna Apteczka podpowie, które leki należałoby dokupić, czy wyrzucić, bo nie nadają się już do użycia. Będąc w aptece nie będziesz już błądził myślami po domowych szafkach, próbując przypomnieć sobie czy masz jeszcze potrzebny farmaceutyk czy nie.

Mobilna apteczka na pewno wymaga od użytkownika systematyczności, ale jeżeli lubisz porządek, na pewno okaże się przydatna . Mobilna Apteczka to darmowa aplikacja dostępna na platformę Android, której możesz używać w wersji polskiej i angielskiej.

Screeny z aplikacji: