Data dodania: 21-01-2015

Wszystko, czego potrzebujesz o poranku

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Każdy z nas korzysta z budzika. Wstając rano do pracy, szkoły, na uczelnie, spotkanie lub w inne miejsce wymagające od nas punktualności , warto zaopatrzyć się w tego typu aplikację, która nie pozwoli Ci zaspać. Prawdopodobnie Twój telefon lub tablet ma już wbudowany systemowy alarm, jednak aplikacja, którą dziś opiszemy posiada wiele widgetów, łącząc w sobie wszystkie funkcje potrzebne Ci o poranku. Morning Kit jest rozbudowanym alarmem, który zastąpi Twój wygaszacz ekranu, pokazując Ci wszystkie zaplanowane zadania i najważniejsze informacje.

Morning Kit pozwala Ci na ustawienie wielu budzików (w wersji darmowej dostępne są 3), w których możesz dowolnie zmieniać czas oraz dźwięk alarmu. Opcją, którą możesz również dopasowywać do swoich upodobań jest ustawienie trybu drzemki lub jego brak. Dźwięk wybierasz spośród melodii zapisanych na Twoim urządzeniu mobilnym lub możesz zdecydować się na wbudowany spokojny ocean. Nie zapominaj jednak, że aplikacja ta, to nie tylko budziki! Morning Kit posiada kilka widgetów informacyjnych, które pozwolą Ci zaplanować dzień oraz poinformują o takich rzeczach jak warunki atmosferyczne, czy pokażą obrazki z Flickr.

Możesz samodzielnie ustawić w aplikacji miejsce, którego pogoda będzie codziennie monitorowana lub zdać się na funkcję geolokalizacji. W jednym z okienek pokazywana jest dzisiejsza data oraz aktualna godzina. Aplikacja pozwala również na ustawienie kilku zegarków, żebyś mógł sprawdzić, która godzina jest w innym, wybranym przez Ciebie mieście na świecie. Morning Kit oferuje także kilka dodatkowych funkcji, takich jak podgląd Flickr, kurs walut, odliczanie daty do konkretnego wydarzenia (w wersji płatnej), czy przypomnienie o zaplanowanych rzeczach. Przypomnienia ustawiane są na podstawie Twojego kalendarza iOS. Możesz odblokować tę funkcję w prosty sposób – pisząc krótką opinię na temat Morning Kit w AppStore. Ciekawym dodatkiem jest też możliwość ustawienia pulpitu aplikacji jako aktualny widok z obiektywu aparatu Twojego iPada, czy iPhone!

Morning Kit to niewielka aplikacja, która może okazać się bardzo przydatnym źródłem informacji. Wstając rano od razu sprawdzisz zaplanowane zadania, jeden z cytatów pokazanych w widgecie będzie inspiracją na cały dzień, a okienko z pogodą ostrzeże Cię przed niespodziewanym deszczem. Polecamy ją każdemu, kogo znudziły już standardowe budziki.

Screeny z aplikacji: