Data dodania: 27-01-2015

Nadawaj przesyłki bez kolejek

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Poczta Polska wychodzi naprzeciw swoim klientom oferując im aplikację mobilną Envelo. Program ten, dostępny na urządzenia mobilne działające na systemach Android, iOS i Windows Phone pozwala na szybkie wysyłanie neokartek oraz ma wiele innych, przydatnych funkcji.

Czym jest neokartka? Jest to tradycyjna, drukowana i dostarczona w kopercie kartka pocztowa. Różni się tylko tym, że tworzysz ją za pomocą swojego smartfona lub tabletu i wysyłasz za pośrednictwem Envelo. Możesz samodzielnie wybrać obrazek z własnej galerii zdjęć lub skorzystać z gotowych wzorów. Firma zajmie się drukiem oraz dostarczeniem za Ciebie. Formaty oferowane w tej opcji to A5 (21×15 cm) oraz A6 (15×10,5 cm).

Opcja neokartki to nie jedyne udogodnienie oferowane przez Envelo. Dzięki aplikacji możesz także śledzić nadane i oczekiwane paczki pocztowe krajowe i zagraniczne oraz listy polecone. Jedyne co musisz zrobić to zeskanować lub podać numer przesyłki. Dzięki programowi, możesz też zamówić kuriera, który zjawi się w podanym przez Ciebie miejscu i pomoże w wypełnieniu dokumentów dotyczących Twojej przesyłki. Envelo posiada również system podpowiedzi kodów pocztowych. To, że nie znasz odpowiedniego nie będzie już problemem! Aplikacja dopasuje go za Ciebie.

Kolejną z przydatnych funkcji aplikacji Envelo jest możliwość znalezienia najbliższej skrzynki pocztowej. Program, korzystając z danych geolokalizacyjnych znajdzie dla Ciebie najbliżej położoną pocztę oraz pokaże godziny opróżniania skrzynek. Wbudowany w aplikację system nawigacji, z łatwością wyznaczy trasę do wybranego punktu. Envelo oferuje także skrzynkę z neorachunkami, dzięki której możesz zarządzać fakturami od wybranych dostawców.

Aplikację Envelo polecamy firmom, które chcą w łatwy i szybki sposób nadać przesyłki i cenią czas zaoszczędzony dzięki płatnościom on-line oraz elektronicznym fakturom.

Screeny z aplikacji: