Data dodania: 04-02-2015

Nawigacja dostępna offline

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Dobra nawigacja GPS, to postawa dla każdego kierowcy, czy dostawcy. Jeśli potrzeba Ci po prostu dojechać z punktu A do punktu B, wystarczy program, który jedynie wskaże Ci drogę. Jeśli jednak potrzebujesz znaleźć konkretną firmę wraz z jej adresem i podstawowymi informacjami na temat godzin otwarcia – Nawigacja Panoramy Firm to aplikacja dla Ciebie.

Panorama Firm Nawigacja, to aplikacja, która jest zintegrowana z bazą danych Panoramy Firm w wersji mobilnej. Program działa tak samo dobrze na tablecie jak i na smartfonach. Dostępne są wersję zarówno na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iPhone i iPad z iOS. Korzysta ona z technologii TomTom, która bazuje na najbardziej aktualnych mapach oraz optymalizuje trasę na podstawie danych o ruchu ulicznym. Mapy zaprowadzą Cię do dowolnego miejsca w Polsce, udzielając szczegółowych wskazówek dojazdu.

Panorama Firm Nawigacja posiada polskiego lektora, którego głos możesz zmienić według własnych upodobań. Jej wygląd urozmaicają także budynki wyświetlające się w technologii 3D. Sam program waży dość dużo, dlatego zalecamy pobieranie go za pomocą połączenia z siecią wi-fi, zamiast użycia danych pakietowych. Jedna z głównych zalet tej aplikacji, jest fakt że działa ona w trybie offline, pozwalając na bezpieczne poruszanie się po mieście, bez konieczności używania Internetu. Jeśli chodzi o specyfikacje techniczną, Nawigacja, do poprawnego działania potrzebuje sprzętu z CPU na minimalnym poziomie 600 Mhz.

Aplikacja zebrała bardzo dużo pozytywnych opinii wśród Internautów. Integracja z bazą Panoramy Firm była bardzo dobrym pomysłem, który na pewno ułatwi życie niejednemu dostawcy, czy klientowi. Polecamy ją przedsiębiorcom, ale także osobom, które po prostu potrzebują dobrej nawigacji działającej w trybie offline.

Screeny z aplikacji: