Data dodania: 25-03-2015

Nie daj się nadziać!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Mr Jump to można by rzec, „kolejny runner”, ale nie do końca 😉 Gra trochę przypomina popularny tytuł „Flappy Bird”, opiera się jednak na nieco innych zasadach. Twoim zdaniem jest przeprowadzenie głównego bohatera z jednej strony mapy na drugą. Postać biegnie sama, ale na jej drodze pojawiają się różne przeszkody. Pierwszymi, które napotkasz są ostro zakończone kolce. By je przeskoczyć, musisz tapnąć ekran swojego urządzenia mobilnego. Od siły i długości nacisku zależeć będzie to jak wysoko skoczysz. Na niektóre przeszkody wystarczy krótki podskok, by ominąć inne, będziesz musiał wykonać naprawdę długiego susa. Mr Jump zawiera 12 bezpłatnych poziomów. Uważaj! Nie przewidziano check-pointów 😉 Jeśli zginiesz, musisz zacząć od początku. Jednak, jak widać po liczbie ściągnięć – gracze są cierpliwi i lubią się wkurzać 🙂

Mr Jump jest dostępny w App Store całkowicie za darmo. Możesz ją pobrać na swojego iPhone’a lub iPada i cieszyć się bezpłatną rozgrywką, bez uciążliwych reklam i wbudowanego systemu mikropłatności. Ta gra potrafi naprawdę wkurzyć, ale jest w niej coś co odróżnia ją od podobnych runnerów. Ciężko stwierdzić, czy to lekko przypominająca dawne gry na Pegasusa grafika, czy prostota wykonanych poziomów. W stylu reprezentowanym przez Mr Jump jest po prostu niesamowity potencjał i grywalność.

Gra Mr Jump nie ma ograniczeń wiekowych, uważamy, że ta barwna zręcznościówka zaciekawi Twoje dziecko tak samo jak i Ciebie. Nawet mimo swojej trudności i predyspozycji do denerwowania gracza 😉 polecamy ją jako sposób na zabicie nudy. Jeśli jesteś cierpliwy, spędzisz na tej grze naprawdę długie godziny.

Screeny z gry: