Data dodania: 08-04-2015

Państwa Miasta na Twoim smartfonie

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Pamiętasz popularną grę towarzyską „Państwa Miasta”? Pewnie grałeś w nią jako dziecko, tak samo jak kiedyś Twoi rodzice 🙂 Wystarczyła kartka papieru, długopis i troszkę organizacji, by zapewnić sobie długie godziny wspólnej zabawy. Gra ta, oprócz aspektu rozrywkowego, sprawdzała także wiedzę ogólną. Jest naprawdę ciekawym sposobem na uczenie się nazw nowych miast i państw, rzek oraz nazw innych geograficznych i nie geograficznych rzeczy.

Czasy się zmieniły, a kartkę papieru powoli zaczynają zastępować smartfony i tablety. Teraz możecie zagrać w Państwa Miasta na swoim urządzeniu mobilnym. Jeśli jeszcze nigdy nie miałeś do czynienia z tą grą, spróbuj zacząć od treningu. Rozgrywka opiera się na tych samym zasadach, co tradycyjna wersja. Losowana jest litera, na którą muszą zaczynać się wszystkie wpisane przez Ciebie nazwy w podanych kategoriach. Jest bardzo dużo różnych opcji: kolory, imię żeńskie, samochody, państwa, miasta, zwierzęta i wiele innych. Możesz samodzielnie wybrać kategorie lub pozwolić programowi na losowy wybór. Jeśli uda Ci się wpisać wszystkie wyrazy w ciągu 2 minut, otrzymujesz punkty i przechodzisz do kolejnej rundy.

Prawdziwa zabawa w Państwa Miasta zaczyna się dopiero w trybie wieloosobowym. By dołączyć do graczy z całego świata, wystarczy, że będziesz mieć dostęp do Internetu i konto na Google+. Rejestracja to zaledwie kilka kroków, a wspaniała rozrywka – murowana! W tym trybie warto wpisywać słowa niespotykane, ponieważ otrzymasz za nie więcej punktów. Gra posiada prosty, przejrzysty interfejs, który nie sprawia trudności w obsłudze. Dostępna jest także wersja płatna. Podstawową ściągniesz za darmo ze sklepu Google Play.

Państwa Miasta to gra, która wywołuje bardzo miłe wspomnienia. Osoby, które jeszcze jej nie znają, koniecznie powinny spróbować! Gra się bardzo przyjemnie, a dodatkowo sprawdzisz swój zasób słów i wiedzę ogólną.

Screeny z gry: