Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Dołącz do ponadczasowej bitwy pomiędzy roślinami i zombie! Kolejna odsłona tej okrutnie wciągającej gry strategicznej ma miejsce na przestrzeni różnych epok i czasów. Możesz walczyć z faraonami w starożytnym Egipcie, piratami na otwartych morzach, umarłymi kowbojami, zombie z przyszłości oraz z mrocznych średniowiecznych lochów! Gra ma proste zasady – musisz zapobiec wędrówce zombie na lewą stronę ekranu, stawiając na ich drodze rośliny. Akcja gry toczy się na mapach pełnych pól, po których przesuwają się zombie. Sadź na nich rośliny i zapobiegnij inwazji! By to zrobić musisz zdobywać słoneczka. Rośliny oraz ich umiejętności możesz rozwijać w Ogrodzie Zen. Jedne z nich pozwalają na zatrzymanie przeciwnika w miejscu, inne go spowalniają, niektóre powodują wybuchy. Każda z nich jest unikatowa i przydatna! Część dodatkowych roślin i umiejętności, nie dostępnych na początku gry, została ukryta za specjalnymi wrotami, do których dostęp możesz uzyskać zdobywając klucze. Posiadając to dodatkowe wsparcie, pokonasz zombie o wiele szybciej. Po zniszczeniu wszystkich wrogów na mapie, przechodzisz do kolejnej lokacji, odkrywając nowe światy! W każdym z nich czeka na Ciebie Gargantuar, natomiast koniec Twoich przygód uwieńczony jest bitwą ze złym doktorem Zombossem.

Gra jest darmowa, ale posiada rozbudowany system mikropłatności. Oczywiście da się wygrać, bez konieczności zakupu dodatkowych umiejętności i roślin, ale ulepszenia te potrafią znacznie ułatwić rozgrywkę i przyspieszyć jej czas. W systemie mikropłatności dostępnych jest kilka opcji i mocy, które potrafią dosłownie „zwalić zombie z nóg” w przeciągu sekund. Atrakcje te jednak są dosyć drogie. Dla przykładu – 6 dodatkowych roślin to koszt bagatela 80 zł. Szczerze wątpimy, by wiele osób skorzystało z tych opcji, ponieważ grę da się przejść na podstawowym poziomie, bez większych trudności. Wystarczy, że wypracujesz sobie skuteczną strategie i będziesz czytać opisy umiejętności roślinek.

Plants vs. Zombies™ 2 to gra dla każdego fana prostych zasad, estetycznej oprawy graficznej i bardzo humorystycznego podejścia do tematu zombie. Gwarantujemy, że gra jest wciągająca i spędzisz długie godziny na planowaniu zwycięstwa, wyśmienicie się przy tym bawiąc!

Gra jest dostępna w wersji darmowej na platformę Android i iOS.

Screeny z aplikacji