Data dodania: 07-04-2015

Platforma VOD na urządzenia mobilne

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Lubisz oglądać seriale, ale nie zawsze masz czas usiąść przed TV o 20? A może jedynie przegapiłeś kolejny odcinek ulubionej produkcji lub chcesz przypomnieć sobie co działo się na początku historii? Nie ma co się martwić, na Twoje problemy jest sposób 🙂 Player.pl to nowoczesna platforma z materiałami filmowymi na życzenie (VOD), w której bez problemu obejrzysz swoich ulubionych aktorów.

Player.pl to portal internetowy, który ma także aplikacje mobilne działające na systemach iOS oraz Android. Możesz je pobrać bezpłatnie ze sklepów z grami i aplikacjami na te platformy. Co oferuje Player.pl? Przede wszystkim jest to dostęp do ogromnej bazy seriali, show oraz programów, które emitowane są na głównej stacji TVN oraz we wszystkich kanałach tematycznych związanych z tą stacją. Treści podzielone są na wiele kategorii, dzięki czemu na pewno bez problemu znajdziesz coś dla siebie.

Aplikacja zawiera rozbudowane opisy wszystkich materiałów filmowych wraz z datami ich dostępności. Dzięki aplikacji, możesz oglądać odcinki swoich ulubionych seriali przed ich premierą w TV, a także przypomnieć sobie historie Twoich ulubionych bohaterów od początku 🙂 Player.pl pomoże Ci także, gdy nie wiesz na co masz ochotę. Kategoria „tytuły dnia” to strzał w dziesiątkę, codziennie podpowiadający najlepsze materiały filmowe. Wiele filmów i odcinków dostępnych jest w formie bezpłatnej, za niektóre będziesz jednak musiał zapłacić. Kwoty proponowane w aplikacji nie są wygórowane, a dzięki zakupowi masz gwarancje obejrzenia ciekawego filmu bez łamania praw autorskich.

Player.pl to aplikacja, którą polecamy wszystkim zapracowanym osobom, lubiącym odprężyć się czasem przy ulubionym serialu lub filmie. Program daje ogromną dowolność – tak jak kiedyś w wypożyczalni kaset lub DVD 😉 Ze względu na opcję VOD, dzieci powinny używać aplikacji pod nadzorem rodziców.

Screeny z aplikacji: