Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Pocket jest darmową aplikacją pozwalającą Ci na zapisywanie w jednym miejscu wszystkich Twoich internetowych znalezisk. Mogą to być artykuły, filmy wideo, przepisy i witryny internetowe znalezione online albo w ulubionych aplikacjach. Już nigdy więcej nie zapomnisz o fajnej stronie internetowej, nie będziesz też musiał wysyłać sobie samemu wiadomości na Facebooku z linkiem „do zapamiętania”. Możesz zapisać go w Pocket i wrócić do niego, kiedy tylko zechcesz.

Pocket daje Ci możliwość oglądania zapisanych treści także w trybie offline. Możesz przeglądać wszystkie rzeczy, niezależnie od tego czy masz dostęp do Internetu. Kolejnym udogodnieniem jest również to, że jeśli zapiszesz Pocket na swoim komputerze, czy tablecie, dane będą aktualizowane. Będziesz więc mieć do nich dostęp bez względu na to jakiego urządzenia używasz. Wystarczy, że będziesz miał zainstalowaną aplikację. Możesz ją również tak skonfigurować, by po pobraniu pliku przeszła w tryb offline. Zaoszczędzi Ci to kosztów związanych z użyciem Internetu mobilnego.

Zapisuj treści, a aplikacja Pocket uwzględni je na swoim ekranie głównym. Potrafi samodzielnie wybrać te najistotniejsze i to właśnie one będą Ci się wyświetlać, jako te najlepsze. Po zakończeniu czytania i przeglądania, możesz podzielić się nimi ze swoimi znajomymi na przykład na Facebooku czy Twitterze.

Pocket posiada także płatną wersje premium. Pozwala ona na:

  • odblokowanie funkcji trwałej biblioteki,
  • wyszukiwanie według tagów, tematu strony, czy autora,
  • wybór tagów z sugerowanej listy, co znacznie przyśpiesza proces tagowania swoich znalezisk.

Pocket jest aplikacją, którą każdy internauta uzna za przydatną. Potrafi zaoszczędzić czas, jaki normalnie spędziłbyś na wysyłaniu sobie samemu linków z interesującymi informacjami. Wszystkie swoje znaleziska będziesz mieć w jednym miejscu, do którego masz dostęp z każdego urządzenia mobilnego, czy komputera. Obsługa Pocket jest bardzo prosta, a sama aplikacja jest przejrzysta i bardzo funkcjonalna.

Pocket to aplikacja dla urządzeń działających na systemach Android i iOS.

Screeny z aplikacji