Data dodania: 02-04-2015

Najlepsze promocje w Twoim smartfonie!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Lubisz promocje? A co byś powiedział na aplikację, która znajdzie je za Ciebie, a do tego posegreguje je względem najpopularniejszych kategorii? Myślimy, że taki program na pewno by Ci się przydał 🙂 Dlatego dziś przybliżymy Ci aplikację Qpony. Dzięki niej, będziesz miał dostęp do aktualnych gazetek, zniżek, okazji i rabatów, wprost z Twojego urządzenia mobilnego!

Qpony to bezpłatna aplikacja mobilna działająca w charakterze agregatora zniżek i promocji. Właściciele aplikacji współpracują z największymi markami w Polsce, takimi jak: KFC, IKEA, McDonald’s, DaGrasso, Subway, North Fish, Burger King i wiele innych. Współpracowali także z wieloma prywatnymi firmami oraz z dużymi galeriami handlowymi. Program oferuje gazetki promocyjne największych sieci hipermarketów i marketów, takich jak: Auchan, Alma 24, Media Expert, Biedronka, Lidl, Real i innych. Qpony jest aplikacją, którą możesz pobrać za darmo zarówno na urządzenia pracujące na systemie iOS, jak i Android. Program nie wymaga od Ciebie rejestracji, a do działania nie potrzebuje dodatkowych wtyczek. Jest również codziennie aktualizowany, dzięki czemu zawsze masz dostęp do najświeższych promocji i kuponów.

Odbieranie zniżek w aplikacji jest bardzo proste, ponieważ ogranicza się do dużego przycisku z napisem „odbierz kupon” 😉 Każda z promocji w Qpony posiada krótki opis oraz możliwość podglądu lokalizacji, w której możesz ją wykorzystać. Jest także opcja udostępnienia zniżki swoim znajomym. Możesz też zapisać kupon, by skorzystać z niego później.

Aplikację Qpony polecamy wszystkim osobom, które chcą zaoszczędzić pieniądze oraz skorzystać z możliwie najlepszych promocji. Program ten w szybki sposób zapewnia dostęp do najlepszych na rynku rabatów i zniżek. Nie posiada też reklam i jest bardzo łatwy w obsłudze. Nawet niedoświadczeni użytkownicy nie powinni mieć z nim problemów 🙂

Screeny z aplikacji: