Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Lubiłeś teleturniej „Milionerzy”? Niektóre pytania były naprawdę trudne;) Jeśli uważasz, że jesteś mistrzem w odpowiadaniu na zagadnienia związane z wiedzą ogólną, Quizwanie jest grą dla Ciebie!

Quizwanie ma prostą linie graficzną oraz łatwy w obsłudze interfejs. Weź udział w grze i odpowiedz na jak największą liczbę pytań! W puli jest ich ponad 25 tysięcy, a codzienne aktualizacje dostarczają po 200 nowych. Zadania podzielone są na 20 kategorii tematycznych, a ich dobór w grze jest całkowicie losowy. Quizwanie to nie tylko wyzwanie w grze ze znajomymi lub innymi Internautami, dzięki tej grze nauczysz się również wielu ciekawostek! Po każdej rundzie podświetlana jest prawidłowa odpowiedź.

Quizwanie to wciągająca rozgrywka dla Ciebie i Twoich znajomych. Możesz znaleźć osobę z którą zmierzysz się w kilku rundach on-line, lub zagrać z przyjaciółmi. Każdy z pojedynków składa się z kilku pytań, liczy się szybkość i trafność odpowiedzi! Zainstaluj tę grę i baw się w domu lub po zajęciach! Pytania są dostosowane do doświadczenia użytkowników związanego z czasem jaki poświęcili na grę. Szczegółowość pytań będzie zmieniała się w trakcie rozgrywki, by zadania nie nudziły się z powodu niskiego poziomu trudności.

Quizwanie ma także kilka niedociągnięć. Pytania w grze potrafią być nierówne, jeśli chodzi o poziom trudnośći. Zdarzają się w nich także nieprawidłowe informacje. Okazjonalnie, pojawiają się błędy, takie jak samoczynne wyłączenie się aplikacji, czy zacinanie się. Dobrym rozwiązaniem byłoby także wprowadzenie limitu czasu oczekiwania na odpowiedź przeciwnika. Bardzo często zdarza się, że osoba, z którą grasz opuszcza panel w trakcie rozgrywki. Quizwanie jest też niestety usiane reklamami i posiada płatne opcje takie jak zmiana wyglądu interfejsu, czy zmiana avatara.

Quizwanie polecamy jako miły przerywnik po szkole czy pracy, ale także jako grę towarzyską, w sam raz na imprezę. Podejmij wyzwanie i sprawdź kogo wiedza będzie najbardziej rozległa! Gra spodoba się użytkownikom w każdym wieku – wystarczy, że będą posiadać wiedzę ogólną.

Screeny z gry: