Data dodania: 07-07-2014

Quizwanie- rywalizuj ze znajomymi

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Gra powstała z myślą o tych wszystkich, którzy kochają teleturnieje i rywalizację. Pojedynki odbywają się w formule 1na1, a Twoim konkurentem może być zarówno Twój znajomy, jak i zupełnie przypadkowy gracz. Pojedynek składa się z 6 rund, z których każda obejmuje 3 pytania. Każda runda poprzedzona jest wyborem kategorii w której gracze będą rywalizować. Pytania pogrupowane są w 20 kategoriach, min. Świat seriali, dookoła świata, cyberprzestrzeń. Udzielacie odpowiedzi na każde pytanie równocześnie. Łącznie jest zatem 18 pytań i już wiadomo kto jest mądrzejszy. Pula pytań przekracza 25’000, także ryzyko, że jakieś pytanie się powtórzy jest minimalne. Jakby tego było mało codziennie pula pytań wzbogaca się o 200 kolejnych. Jeżeli pokonasz już wszystkich znajomych i nikt nie będzie chciał podjąć rękawicy, możesz mierzyć się z innymi użytkownikami. Aplikacja zawiera również ogólny ranking obejmujący wszystkich graczy w Polsce.

Oprawa graficzna oddaje klimat teleturniejowy, jednak Twórcy mogli dać z siebie więcej w tej kwestii. Radość z zabawy psuje niestety duża liczba reklam.

Można naturalnie za 8 zł wykupić wersję płatną dzięki której nie tylko nie będzie reklam, ale dostaniecie także opcję stworzenia własnego avatara i personalizację kolorystyki panelu.

Screeny z aplikacji Quizwanie :