Data dodania: 22-11-2012

Recenzja gry Wisielec na iOS

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Czy jest ktoś, kto nie zna kultowej gry w Wisielca? Wystarczy kartka, długopis i odrobina chęci… Teraz, w Wisielca zagrasz także na swoim iPhonie lub iPadzie. Z naszej recenzji dowiesz się, czego możesz się spodziewać po mobilnym Wisielcu. 

Wisielec polega na odgadywaniu słów. Słowo klucz jest ukryte pod kreskami, których liczba oznacza ilość liter. Jeśli w 9 próbach nie odgadniesz hasła zostajesz POWIESZONY! Wszystkie słowa są po polsku! Dodatkowo, możesz grać ze swoimi znajomymi w opcji, online. Opcja ta, umożliwia też porównywanie wyników z innymi graczami.

Słowa pogrupowane są w ponad 30 kategoriach, co znacznie ułatwia zgadywanie. Jeżeli odgadniesz hasło przed rozpoczęciem wieszania, możesz liczyć na dodatkowy bonus! Litery są wybierane na dotykowym panelu. Interfejs Wisielca jest prosty, przejrzysty i nie będzie stanowił problemu, dla nikogo. Czarne tło i białe literki, przypominają szkolną tablice. Po przegraniu gracz może zagrać dalej klikając przycisk Nowa Gra lub zakończyć grę. Punkty są liczone za każdą grę w zależności od szybkości odgadnięcia.

Do wypróbowania, zachęca również wysoka, pierwsza pozycja w polskim AppStore i pozytywne opinie znalezione przez nas w Internecie. Jeżeli lubicie klasyczne łamigłówki słowne, Wisielec będzie strzałem w dziesiątkę!

 

Aplikacja na iPhone do pobrania – kliknij aby przejść do App Store