Data dodania: 23-12-2014

Świąteczna gra dla dzieci

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

W domu Świętego Mikołaja panuje bałagan! Pomóż mu go posprzątać! Santa’s Little Helper – Messy Christmas to zbiór mini-gier dla dzieci. Całość utrzymana jest w wesołej, świątecznej atmosferze, z Mikołajem i jego pomocnikami w roli głównej 🙂

Pozwól swojemu dziecku poczuć się jak mały pomocnik Świętego Mikołaja! Gra oferuje kilka trybów, w każdym z nich pomagasz w przedświątecznych zadaniach, by sympatyczny Mikołaj mógł zająć się wykonaniem i dostawą prezentów. Wśród zadań znajdują się: dopasowanie kolorami skarpetek, wieszanie ubrań, sprzątanie pokoju, dekorowanie choinki i wiele innych! Całość przeplatana jest różnymi pobocznymi grami, takimi jak ubieranie Mikołaja na święta, malowanie obrazków i omijanie pędzącymi po niebie saniami barykad w postaci chmurek.

Gdy uda Ci się już posprzątać i wyhodować świąteczne drzewko, rozwiąż puzzle i pomóż wrócić Mikołajowi do domu! Santa’s Little Helper – Messy Christmas to miła świąteczna propozycja dla każdego małego gracza. Mini-gry mają poziomy, które możesz przechodzić, by odblokować nowe zadania. Malowanie obrazów i dopasowywanie kolorów rozwija kreatywność Twojego dziecka, a sprzątanie przed świętami uczy go porządku.

Gra jest w całości rysunkowa, nie potrzebuje do działania technologicznie najnowszych urządzeń mobilnych. Sterowanie jest w całości dotykowe i nie powinno sprawić kłopotu nawet najmłodszym graczom. Większość akcji opiera się na przeciągnięciu palcem jakiegoś przedmiotu lub wyboru koloru. Grę polecamy najmłodszym użytkownikom iPhone i iPad, ale także starszym, którzy chcą razem ze swoim dzieckiem poczuć atmosferę świąt.

Screeny z gry:

(kliknij na screen, żeby powiększyć)