Data dodania: 12-03-2015

Schudnij na wiosnę!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Wielkimi krokami zbliża się do nas wiosna, a wraz z nią konieczność zrzucenia z siebie grubych swetrów i puchowych kurtek. Co jednak, jeśli w trakcie zimy żywiliśmy się na tyle dobrze, że kilka kilo przybyło Ci tu i ówdzie? Z pomocą przychodzą diety! Jedne z najczęściej wybieranych i prostych w „obsłudze” to te, w których decydujesz się na liczenie kalorii. 1200, a może 1600? Wybór należy do Ciebie! W Internecie znajdziesz wiele narzędzi, które pomogą Ci obliczyć Twoje zapotrzebowanie kaloryczne.

Gdy wybierzesz już przedział, należałoby zaopatrzyć się w pomocnika, który ułatwi liczenie kalorii. Naprzeciw Twoim potrzebom wychodzi firma Mobiem i jej aplikacja mobilna – Tabela kalorii. Program ten zawiera rozbudowaną bazę produktów oraz gotowych posiłków wraz z informacją o ich wartości odżywczej. Dzięki prostemu interfejsowi i podziałowi na kategorie, z łatwością znajdziesz produkt, którego szukasz. Możesz dowolnie zmieniać wagę danego pożywienia, a aplikacja sama obliczy wartość kaloryczną. To bardzo prosty sposób na zaplanowanie jadłospisu na cały dzień.

Wśród produktów znajdziesz także wartości kaloryczne po ugotowaniu, czy innego rodzaju obróbce termicznej. Bardzo ułatwia to sprawę, bo zazwyczaj nie jemy wszystkiego na surowo 😉 Aplikacja jest także bardzo przejrzysta, każda z podstron zawiera czytelne oznaczenia kalorii oraz innych parametrów. W trakcie diety, pozwoli Ci to nie tylko na dobieranie odpowiednich porcji posiłków, ale także na ocenę zawartości tłuszczu, węglowodanów i białka wybranych przez Ciebie produktów.

Chcesz schudnąć albo bardziej dbać o siebie, kontrolując wartość kaloryczną swoich posiłków? Tabela kalorii to aplikacja która powinna znaleźć się w Twoim urządzeniu mobilnym. Pobierzesz ją za darmo zarówno ze sklepu Google Play, jak i App Store. Wersje na iOS i Androida nie różnią się zbytnio między sobą. Polecamy ją każdemu, kto dba o linię i lubi planować swój jadłospis… co do jednej kalorii 🙂

Screeny z aplikacji: