Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Sezon narciarski w pełni, a więc warto skorzystać z aplikacji iOS na smartfony stworzonej specjalnie dla wielbicieli białego szaleństwa. Ze SKI TRACKS masz dostęp do satelitarnych map stoków, możesz zapisywać swoje trasy, robić zdjęcia i dzielić się nimi ze znajomymi.

Najważniejsze cechy:

• Aplikacja jest energooszczędna – możesz korzystać z aplikacji bez obaw, że po paru godzinach Twój smartfon się rozładuje.

• Ze SKI TRACKS możesz korzystać nawet jeśli nie masz zasięgu.

• Podczas korzystania z aplikacji możesz rozmawiać przez telefon i wysyłać smsy.

• Masz dostęp do swoich statystyk narciarskich i wykresów opisujących Twój profil narciarski.

• Masz anonimowy dostęp do Google Maps i Google Earth 3D.

• Możesz ustawić podgląd map standardowych albo satelitarnych.

• Możesz dodawać zdjęcia do swoich tras.

• Możesz podzielić się swoimi osiągnięciami na Facebooku lub Google Earth 3D.

Czy aplikacja jest naprawdę „przyjazna” dla baterii w Twoim samrtfonie? Tak! Możliwość użytkowania aplikacji bez przerwy dla iPhone 3GS wynosi około 9 godzin, dla  iPhone 4 – 12 godzin, a dla  iPhone 4s – 14 godzin. Musimy jednak pamiętać, że ten czas zależy od stanu baterii, temperatury, innych aplikacji działających w tle i sposobu użytkowania telefonu.

SKI TRACKS tworzy Twój narciarski/snowboardowy profil: masz możliwość zapisu przebytych przez Ciebie tras, dodania do nich zdjęć, obliczenia swoich statystyk i wykresów.  Możesz poznać swoją dokładną prędkość, kąt nachylenia i wektor jazdy. Możesz też podzielić się swoimi osiągnięciami na Fecebooku i Google Earth 3D.

SKI TRACKS jest aplikacją dla nie tylko dla amatorów białego szaleństwa, chociaż oni zapewne będą z niej najczęściej korzystać, ale i dla początkujących narciarzy i snowboardzistów, którzy chcieliby udokumentować i podzielić się swoimi postępami ze znajomymi.