Data dodania: 07-10-2014

Zrelaksuj się… tłukąc szkło!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Smash Hit jest relaksacyjną grą, polegającą na tłuczeniu szkła. Mimo, że brzmi to dziwnie, zapewniamy – działa! Przekonaj się sam, jak wciągające może być rozbijanie kryształków w surrealistycznej scenerii, z nastrojową i spokojną muzyką w tle.

Zasady tej gry nie są trudne, musimy rozbijać kryształki, torując sobie tym samym drogę naprzód. Mamy jednak ograniczoną ilość kulek, którymi rzucamy. Możemy jednak zdobyć kolejne rozbijając pojawiające się na naszej drodze przeszkody. Musimy na nie uważać ponieważ zderzenie się z jedną z nich skutkuje stratą 10 rzutów. Po przejściu na kolejny poziom zmienia się klimat otaczającego nas świata, z każdą nową mapą wprowadzone zostają również kolejne utrudnienia.

Smash Hit posiada rozbudowany system bonusów. Dla przykładu za trafienie kilku kryształów pod rząd, zyskujemy dodatkowe rzuty. Strzelając w specjalne punkty, zdobywamy specjalną wyrzutnię kulek przypominającą karabin. W grze pojawiają się również takie ułatwienia jak spowolnienie czasu i kulki posiadające większa moc rażenia.

Grafika oraz muzyka w grze są bardzo dobrze dobrane i technicznie wykonane. Gra posiada płatną wersję premium, która pozwala Ci na możliwość łatwiejszego dojścia do ostatniego (50-tego) poziomu. Dostępna jest w niej również opcja wznowienia gry z miejsca checkpointu. Możesz także zapisywać swój postęp oraz masz dostęp do szczegółowych statystyk. Wersja płatna jest trochę krzywdząca dla graczy wybierających darmowy tryb, ponieważ przejście do ostatniego poziomu jest prawie nie do wykonania bez tych udogodnień. Na szczęście ulepszenie kosztuje mniej niż 10 zł.

Smash Hit polecamy na wieczory po stresującej pracy lub inne sytuacje, w których masz ochotę się odprężyć. Gra wymaga cierpliwości, ale grafika i muzyka rekompensują cały jej trud.

Smash Hit jest grą dla urządzeń pracujących na systemach Android i iOS.

 Screeny z gry