Data dodania: 23-09-2014

Legendarny Sonic powraca!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Chyba każdy gracz zna Sonica – jedną z najpopularniejszych postaci w historii gier i oficjalną maskotkę firmy SEGA. Niebieski humanoidalny jeż poruszający się pieszo z prędkością ponaddźwiękową (do czego nawiązuje jego imię, które po angielsku oznacza dosłownie „dźwiękowy”, „soniczny”) , powraca w grach na urządzenia mobilne!

Sonic Dash to gra zręcznościowa typu runner, w której biegnąc przed siebie musisz uważać, by się o nic nie rozbić. Podczas niekończącego się biegu masz za zadanie omijać przeszkody, niszczyć przeciwników i zbierać pierścienie. Gdy zbierzesz ich 100, dostajesz dodatkowe życie, dzięki nim możesz także odrodzić się w połowie długości mapy, w punkcie autozapisu. Opcje te pozwalają na kontynuację gry, bez konieczności zaczynania od początku poziomu. Biegnąc napotykasz na różnych przeciwników, używaj swoich mocy, by ich pokonać! Po przebyciu odpowiedniego dystansu będziesz mógł zmierzyć się z groźniejszymi przeciwnikami – bossami.

Gra Sonic Dash zachwyca dopracowaną grafiką oraz bardzo wysoką jakością wykonania. Gdy biegniesz, Twoja droga generowana jest na bieżąco – dzięki temu mapy się nie powtarzają! Jeśli połączysz swoją grę z kontem Facebook – będziesz także mógł zmierzyć się w biegu ze swoimi znajomymi oraz graczami z całego świata! Funkcja społecznościowa ma jednak jedną wadę. Dzięki systemowi mikropłatności, w którym można dokonać zakupu „pierścieni” za prawdziwe pieniądze, niektórzy gracze mogą być w lepszej sytuacji. Kupują oni dodatkowe „życia”, co jest ogromnym ułatwieniem na początku gry.

Gra Sonic Dash to tytuł warty polecenia każdemu fanowi barwnych gier osadzonych w klimacie pierwszych gier wideo. Na pewno znajdzie zwolenników wśród starszych graczy, ale jesteśmy pewni, że młodsze pokolenie również nie będzie mogło od niego oderwać… palców 🙂

Sonic Dash jest grą dostępną na urządzenia działające na systemach iOS i Android.

Screeny z gry