Data dodania: 19-02-2015

Spróbuj szczęścia w grze w kubki!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Gra w kubki jest stara jak świat. Osoby, próbujące zarobić na tej popularnej zabawie pojawiały się i ciągle pojawiają w wielu miastach na całym świecie. Nie trzeba do niej dużo eksponatów – wystarczą 3 kubki, stolik i mały kulisty przedmiot. No i oczywiście trochę sprytu 😉 Osoba, która chce wygrać powinna zgadnąć pod którym z kubków znajduje się kuleczka, a zadaniem „tasującego” jest tak szybkie nimi przesuwanie, by zgadujący nie podał prawidłowej odpowiedzi.

Gra w kubki jest dostępna za darmo w sklepie z aplikacjami na urządzenia mobilne przygotowane pod system Android. Jest bardzo prosta i rozgrywka ogranicza się do zaledwie kilku tapnięć. Jednak musisz wykazać się nie lada spostrzegawczością, by dobrze wytypować pod którym z kubków znajduje się piłeczka. W każdej rozgrywce masz 3 próby. Po trafnym wytypowaniu, w lewym górnym rogu pojawia się zielona kuleczka – oznaczenie wygranej. Jeśli jednak nie uda Ci się wybrać dobrze, kolejna lampka zapali się na czerwono – pokazując przegraną. Pobij swój własny rekord i zmierz się z innymi graczami z całego świata!

Akcja gry dzieje się na ulicach Paryża, ale nie wiesz kto zajmuje się przesuwaniem kubków. Gra nie wychodzi za bardzo poza ten obrazek, Twoją uwagę prędzej skupić ma ustalenie położenia piłeczki – dlatego też mimo braku wielu miejsc i map, aspekt lokalizacji nie jest aż tak ważny. Plusem tej gry jest prostota. Nie musisz wykonywać wielu skomplikowanych tapnięć, do wygranej wystarczy sprawne oko i dobry refleks.

Gra w kubki nie posiada urozmaiconej oprawy graficznej, a to, że została wykonana na system Android, sprawia, że jest kompatybilna z ogromną ilością urządzeń mobilnych. Nie ma dużych wymagań technicznych, dlatego z powodzeniem grać mogą w nią także posiadacze smartfonów z dolnej i średniej półki.

Gra w kubki jest przyjemną odskocznią od trudnych, wymagających dużej koordynacji ruchowej gier zręcznościowych. Jeśli uważasz, że jesteś na tyle sprytny by znaleźć kulkę – zapraszamy do gry 😉

Screeny z gry: