Data dodania: 17-06-2015

Statystyki Twojego dnia

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu w tygodniu zajmuje Ci dojazd do pracy? A może jesteś fanem dokumentowania miejsc, które odwiedzasz w trakcie dnia? Saga to aplikacja, która daje Ci tyle możliwości, że ciężko byłoby opisać je w jednej recenzji 😉 Dzięki integracji z programem IFTTT, pozwoli Ci drogą mobilną włączyć światła w domu lub powiadomi, kiedy Twoje dziecko wyszło ze szkoły. Brzmi ciekawie? Czytaj dalej!
Aplikacja Saga w języku angielskiemu określana jest jako ‘lifelogging app’. Jej głównymi cechami jest możliwość zapamiętywania dla Ciebie wszystkich miejsc, w których byłeś w ciągu dnia. Włączając usługę lokalizacji w swoim urządzeniu mobilnym, w prosty sposób pozwolisz aplikacji na znalezienie miejsca, w którym jesteś. Program potrafi zaskoczyć smaczkami typu ‘korek na Łopuszańskiej’ 😉 Językiem domyślnym jest angielski, ale bez obaw, słownictwo użyte w interfejsie nie zaskakuje, a czasem potrafi nawet wywołać uśmiech na twarzy (komentarze typu ‘pics or didn’t happen’ 😉 ).

Aplikacja oprócz usług dotyczących śledzenia Twoich codziennych poczynań jest też zintegrowana z opisywanym już przez nas IFTTT (http://www.gryaplikacje.pl/if-ifttt-zaprogramuj-swoj-telefon-by-uzywal-aplikacji-za-ciebie/). Dzięki temu połączeniu uzyskasz możliwość np. powiadomienia znajomych, gdy tylko znajdziesz się w miejscu umówionego spotkania. Program korzystac usługi lokalizacyjnej sam wyśle wiadomość do Twoich kumpli! Jeśli ustawisz mu takie zadanie, potrafi także powiadomić Cię o zbliżającej się stacji benzynowej, czy wyciszyć dzwonki telefonu, gdy wejdziesz do biblioteki.
Saga jest na pierwszy rzut oka prostą aplikacją, jednak nie daj się zwieść! 😉 Ogranicza ją tylko Twoja wyobraźnia. Wykonanie graficzne jest bardzo czytelne i przejrzyste. Zadania dodaje się za pomocą kilki tapnieć, a tworzenie notatek jest jeszcze prostsze!
Aplikacja Saga to ciekawe rozwiązanie dla osób lubiących zapisywać i zachowywać na urządzeniach mobilnych ciekawe momenty ze swojego życia oraz lubiących sprawdzać ile czasu poświęcają różnym zadaniom. Program dostępny jest za darmo w sklepie Google Play oraz AppStore. jednak najpierw sprawdź, czy jest kompatybilny z Twoim urządzeniem mobilnym. Na naszym Nexusie 7 niestety nie udało się go zainstalować 😉

Screeny z aplikacji