Data dodania: 07-12-2016

Szaleństwo na dwóch kółkach

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

1. Bądź demonem prędkości.
2. Pokonaj swoich przeciwników.
3. Zrób wszystko, aby osiągnąć jak najlepszy wynik.

Nie taka znowu nowość

 

SBK15 Official Mobile Game jest tegoroczną odsłoną SBK Official Mobile Game, czyli świetną grą symulacyjną, w której bierzemy udział w wyścigu. Do wyboru mamy kilkoro graczy oraz kilka tras wyścigowych – wszystko zależy od stopnia zaawansowania naszej gry.

Może jednak nowość?

Pomimo tego, że SBK15 jest aktualizacją swojej poprzedniej wersji, to niesie ona ze sobą kilka całkiem fajnych i przyzwoitych „nowości”. Po pierwsze, twórcy gry postarali się, aby poprawić z niej fizykę gry. Symulacja jest w tej wersji naprawdę lepsza niż w SBK14. Poza tym, mamy kilka możliwości rozgrywek: Time Attack, Championship, Quick Race oraz Challange, które urozmaicają grę i powodują, że nie nudzi ona nam się zbyt szybko. Bardzo fajną kontynuowaną z poprzednich edycji opcją jest to, że w grze tej operujemy motocyklami, które brały udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata. Biorąc pod uwagę to, że modele zostały naprawdę dobrze dopracowane, możemy pokusić się o stwierdzenie, że dla motocyklowych wyjadaczy ta gra jest strzałem w dziesiątkę!

Samo sedno

Pomimo drobnych zmian wprowadzonych przez twórców gry, sens i cel ogólny nie zmieniły się. Naszym zdaniem cały czas jest pokonanie trasy, którą wybraliśmy. Zatem jeżeli jesteś fanem okrężnych wyścigów motocyklowych, to jest to gra dla Ciebie!

Grafika

Tak, jak wspominaliśmy wcześniej, twórcy SBK15 Official Mobile Game postarali się, aby poprawić pewne drażniące błędy poprzedniej edycji gry. Dzięki temu w tej edycji powstała gra o dobrej grafice, wyrażającej się zarówno w ogólnym wyrazie estetycznym tras, jak również bardzo ładnie skonstruowanym modelom motocykli, które wręcz zachwycają. W kwestii grafiki jesteśmy jak najbardziej na tak! Poza tym, chcemy jeszcze raz podkreślić, że fizyka gry uległa dużej poprawie i dziwne zachowania motocykla w stosunku do trawnika w zasadzie nie mają już miejsca.

Małe podsumowanie

SBK15 Official Mobile Game to gra dla osób lubiących wyścigowe gry symulacyjne, w których bardzo często nasze zadanie polega na pokonywaniu kolejnych okrążeń na trasie. Gra ta jest uaktualnieniem swojej zeszłorocznej poprzedniczki. Twórcy skupili się w dużej mierze na korekcji istniejących błędów i nie wprowadzili znaczących zmian. SBK15 Official Mobile Game nie jest skomplikowaną gierką, dlatego idealnie nadaje się na chwilkę odpoczynku np. w czasie przerwy od pracy.

Metryczka

SBK 15 pod wieloma względami jest lepsza niż inne gry do pobrania. Niezła grafika, świetnie dopracowane modele motocykli i przyjemny model jazdy to tylko kilka z wielu zalet!

Ogólna ocena: 7

Pomysł: 6

Grafika: 7

Grywalność: 8

Screeny z gry na telefonie: