Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Chcesz znaleźć nową aplikację na swojego smartfona, ale nie wiesz gdzie szukać? Appsfire Ci w tym pomoże. Pobierz Appsfire i odkrywaj najlepsze aplikacje w Android Market.

Jak to działa? Appsfire poleca Ci aplikacje wybrane na podstawie oceny jakości (od 1 do 100 punktów), jak również te, które były najczęściej komentowane na Twitterze i w blogosferze. Dzięki niemu możesz śledzić jakich aplikacji używają Twoi znajomi, a także gwiazdy i znani blogerzy.

Skąd Appsfire wie co Cię interesuje lub czego potrzebujesz? Manager jest wyposażony w wiele narzędzi, które umożliwią Ci spersonalizowanie kryteriów wyboru aplikacji. Analizuje aplikacje, które już masz na swoim smartfonie i podpowiada, które są podobne, ale lepsze pod jakimś względem lub po prostu nowsze. Możesz też sam ustawić w kryteriach czego szukasz.

Appsfire wyśle Ci też informację o zmianie ceny aplikacji, którą masz „na oku”. Wystarczy, że dodasz ją do listy Ulubionych lub Listy Życzeń.

Appsfire pozwala Ci też zapoznać się z aplikacjami, które są przydatne w Twojej lokalizacji. Jeśli podróżujesz – podsyła propozycje, które pomogą Ci poruszać się po okolicy.

Manager aplikacji Appsfire jest przydatny dla każdego fana nowości w aplikacjach na Androida!

Darmowa aplikacja na Androida do pobrania – kliknij aby przejść do Android Market (Google Play)

Darmowa aplikacja na iPhone do pobrania – kliknij aby przejść do App Store