Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Todoist to aplikacja do tworzenia list zadań, dostępna na urządzenia mobilne działające na platformach Android i iOS. Dzięki temu, że posiada również wersję na komputery stacjonarne oraz specjalne wtyczki pozwalające na swobodny dostęp do zapisywanych w niej danych w przeglądarkach, możesz zintegrować ją także ze swoją pocztą Gmail! To narzędzie nie pozwoli Ci zapomnieć o żadnym ze Twoich zadań, a przy okazji zwiększysz swoją codzienną wydajność!

Twoja lista Twoich zadań, zapisywana jest w chmurze na Todoist.com, więc wystarczy, że się zalogujesz i od razu będziesz miał dostęp do wszystkich swoich danych! Możesz także przeglądać i zarządzać projektami, nawet w trybie offline! Oznaczaj swoje wpisy kolorami, dodawaj im etykiety i grupuj w kategorie! Aplikacja umożliwia Ci także współdzielenie swoich zadań z innymi użytkownikami. To duże ułatwienie, ponieważ możecie razem koordynować projekt, dodając do niego uwagi. Każdy z uczestników dostanie natychmiast powiadomienie o wprowadzonych zmianach!

Todoist pozwala Ci na planowanie zadań z tygodniowym wyprzedzeniem! To bardzo przydatna opcja, gdy chcesz na przykład zaplanować w niedzielę obowiązki na przyszły tydzień. Dodawaj do zadań dokumenty za pomocą Dysku Google i Dropboxa! Podglądaj linki dzięki wbudowanym miniaturom, odtwarzaj swoje grafiki i nagrania wprost z poziomu aplikacji!

Todoist posiada również płatną wersję premium, w której dostępne są dodatkowe opcje takie jak:

  • przypomnienia przez powiadomienia push, email oraz SMS,
  • możliwość załączenia plików, nagrań głosowych i zdjęć do swoich zadań,
  • dodawanie zadań przez email oraz dostęp do zadań przez kalendarz,
  • monitorowanie i zwiększanie wydajności na Todoist.com.

Aplikację polecamy nie tylko osobom, które potrzebują menedżera zadań w pracy, ale także wszystkim, którzy lubią planować swoje obowiązki. Todoist jest bardzo prosty w obsłudze i posiada wiele możliwości personalizacji listy zadań.

Screeny z aplikacji