Data dodania: 09-01-2015

Przerabiaj i twórz niesamowite zdjęcia

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Bazaart to aplikacja do przeróbki zdjęć, a za razem platforma społecznościowa, w której możesz umieścić stworzone przez siebie obrazki. Program daje Ci naprawdę wiele możliwości edytowania zdjęć, takich jak wycinanie konkretnych elementów, zmienianie przejrzystości, czy dodawanie tekstu.

Pamiętasz, jak w dzieciństwie dostałeś pracę domową polegającą na wykonaniu kolażu? Zadanie, w większości skupiało się na wycięciu obrazków i nagłówków z kolorowych gazet, po czym przylepienie ich na kartonie, tak by tworzyły spójną całość. Bazaart daje Ci możliwość tworzenia właśnie takich kolaży, ale nie potrzebujesz już do tego nożyczek i kleju 🙂 Twórz swoje własne zabawne i zaskakujące zestawienia, używając zdjęć ze prosto z tabletu lub telefonu! Ogranicza Cię tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia! Z wykonanych obrazków możesz stworzyć galerię, by później pochwalić się nią znajomym!

Uruchamiając Bazaart po raz pierwszy, zostaniesz poproszony o bezpłatne założenie konta. Jest ono potrzebne, by program mógł stworzyć dla Ciebie specjalną galerię, w której będziesz mógł zapisywać swoje zdjęcia. Edycja własnych obrazów jest bardzo prosta. Program, mimo tego, że posiada wiele opcji, jest naprawdę dobrze przemyślany i nawet niedoświadczeni użytkownicy nie będą mieli problemu w jego obsłudze. Możesz dowolnie przerabiać swoje zdjęcia, wycinając elementy, dodając tło, tekst oraz przyklejając naklejki. Podstawowy zestaw dodatków jest dostępny za darmo, jednak by otrzymać inne, będziesz musiał zapłacić.

Bazaart został stworzony jako aplikacja, która kładzie duży nacisk na aspekt społecznościowy. Dlatego też, gdy skończysz przerabiać swoje zdjęcie, możesz od razu udostępnić je na Facebooku, wysłać mailem, dodać do tablicy na Pintereście, Twitterze, Instagramie, czy wysłać znajomym poprzez WhatsApp! Program dostępny jest na iPhone oraz iPad. Polecamy go każdemu, kto lubi zaskakiwać swoich znajomych nietuzinkowymi zdjęciami profilowymi!

Screeny z aplikacji