Data dodania: 24-03-2015

Gra, która pomoże w nauce liczenia

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Czy Twoje dziecko ma problemy z liczeniem? Ściągnij grę „Ucz się matematyki – miniklub” i naucz swoją pociechę sprawnego dodawania i odejmowania! W programie znajdziesz ponad 100 zadań matematycznych, które nauczą Twojego malucha liczenia w interaktywny i zabawny sposób.

Gra „Ucz się matematyki” została opracowana we współpracy z rodzicami, pedagogami oraz dziećmi, jest przyjazna dla maluchów i nie zawiera elementów, które mogłyby sprawić trudność młodemu użytkownikowi. Wszystkie postaci mówią po polsku, dzięki czemu gra nie stawia przed Twoja pociechą barier językowych.

Na czym polega gra „Ucz się matematyki”? Głównym bohaterem jest pelikan Piotr. Wybierasz jeden z trzech poziomów trudności, po czym Twoim oczom ukazuje się molo na którym siedzi Piotr. Na jego dziobie pokazany jest znak zapytania, a nad molo pojawia się równanie do rozwiązania. W wodzie pływają rybki, które mają napisane na grzbietach cyferki. By rozwiązać zagadkę, Twoje dziecko musi przenieść rybkę z poprawnym wynikiem równania, tak, by nakarmić nią pelikana. Ryby pływają dość szybko, ale maluchy nie powinny mieć problemu z poprawnym zauważeniem cyferek.

Gra jest częścią pakietu Miniklub, który łączy naukę z zabawą. Dzięki niemu Twoje dziecko pozna cały alfabet, kolory, podstawowe słowa w języku angielskim, nauczy się rymować, a także określać czas. Gry mają bardzo ładną oprawę dźwiękową i graficzną. Są proste, a ich interfejs nie powinien sprawić trudności nawet najmłodszym użytkownikom.

„Ucz się matematyki” jest dostępna za darmo w sklepie App Store, możesz ją pobrać na swojego iPhone’a lub iPada. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4-7 lat. Polecamy ją jako miły sposób na zachęcenie swojej pociechy do nauki matematyki.

Screeny z gry: