Data dodania: 20-02-2015

Wilk i Zając powracają!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Pamiętacie bajkę „Wilk i zając”? Niektórym z nas na pewno nie była obca, wydana przez radziecką firmę Elektronika, zabawka – gra, w której główną rolę odgrywali właśnie bohaterowie bajki „Nu, Pogodi!”. Ten mały elektroniczny przedmiot wyposażony w kilka guzików, był hitem wśród pierwszych pokoleń graczy 😉 Teraz, zabawa w łapanie spadających jajek powraca, tym razem w wersji na urządzenia mobilne.

Wolf on the farm to mobilna adaptacja elektronicznej wersji gry. Wygląda prawie tak samo jak jej odpowiednik sprzed kilkudziesięciu lat! Różnica jest taka, że zamiast trzymać skrzyneczkę, trzymasz w ręce swój własny telefon lub tablet. Jest dostępna na urządzenia mobilne działające zarówno na systemie Android jak i iOS, do pobrania za darmo ze sklepów z grami i aplikacjami.

Jak grać w „Wolf on the farm”? Tak samo, jak w poprzedniej wersji, musisz naciskać na odpowiednie guziki, koordynując tym samym ruchy wilka. Jesteś w kurniku i musisz łapać spadające jajka. Uważaj, masz tylko 3 szanse na pomyłkę! Poruszasz bohaterem za pomocą 4 przycisków na dole ekranu, zmieniając jego ustawienie i ułatwiając mu tym samym łapanie jajek. Możesz wybrać pomiędzy dwoma trybami gry. Gdy nie uda Ci się złapać celu, pod licznikiem punktów pojawia się ikonka rozbitej skorupki, gdy zbierzesz 3 – przegrywasz.

„Wolf on the farm” to bardzo miły powrót do starych, prostych gier. Produkcje te, mimo braku świetnych efektów dźwiękowych, czy realistycznej grafiki, charakteryzują się niesamowitą grywalnością. Być może to właśnie prostota i sentyment do „dawnych czasów” sprawiają, że od tej gry wprost nie można się uwolnić J

„Wolf on the farm” polecamy wszystkim fanom PRL-owskich kreskówek oraz osobom lubiącym stare gry, w których nie było mowy o przeroście formy nad treścią. Produkcja powinna się spodobać graczom w każdej z grup wiekowych. Jest to przyjemna gra, która nie sprawi trudności nawet najmłodszym, a u starszych być może wywoła miłe wspomnienia 🙂