Data dodania: 29-04-2015

Wirtualny instruktor jogi

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Przytłacza Cię codzienność, życie w biegu i ciągły brak czasu na przyjemności? Zapomniałeś już chyba co to znaczy, odprężyć się i nie czuć, że masz do wykonania jeszcze kilka obowiązków. Dziś opiszemy aplikację, która pozwoli Ci spędzić w ciągu dnia chociaż 15 minut, myśląc w sumie… o niczym, a przy okazji dba o Twoje ciało.

Yoga.com to jedna z największych i najczęściej aktualizowanych mobilnych aplikacji – instruktorów jogi, dostępnych na urządzenia działające na systemie Android i iOS. Zaufało jej już ponad 7 milionów ludzi na całym świecie, a codziennie pobierają ją nowe osoby! Program zawiera prawie 300 filmików instruktażowych oraz zdjęć wybranych póz i ćwiczeń oddechowych z zakresu jogi. Oczywiście projektanci zadbali o to, by osoba początkująca nie dostała na przysłowiowe „dzień dobry” do wykonania zadania, które byłoby dla niej za trudne. Ćwiczenia podzielone są według kategorii zaawansowania, co znacznie ułatwia nowym użytkownikom zapoznanie się z zasadami jogi. Możesz także wybrać figurę według rodzaju, masz tu wiele możliwości takich jak: wychylenie do tyłu, leżenie, czy pozycja siedząca i inne.

Aplikacja bardzo szybko się instaluje i nie spowalnia działania urządzenia. Nie pobiera sobie dodatkowych komponentów. Filmiki instruktażowe „dogrywają” się w trakcie oglądania, nie są ściągane przy starcie aplikacji. Yoga.com posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który nie powinien sprawiać problemów nawet niedoświadczonym osobom. Na pochwałę zasługuje także wykonanie graficzne oraz jakość zdjęć i materiałów wideo. Jedyne na co możemy narzekać, to mała ilość ćwiczeń dostępnych w darmowej wersji aplikacji. Niestety program ten, z góry nastawiony jest na wersję pro, która promowana jest dosłownie na każdym z ekranów.

Yoga.com to doskonała aplikacja, dla każdego kto nie boi się wydać kilka złotych na mobilnego trenera fitness 😉 Polecamy ją wszystkim osobom, które bez wychodzenia z domu, chciałyby odprężyć się i rozciągnąć nieco swoje ciało. Mimo, że aplikacja w wersji darmowej nie oferuje wielu zestawów ćwiczeń – polecamy pobrać ją i przekonać się na własnej skórze.

Screeny z gry: