Data dodania: 03-03-2015

Wkurzająca gra

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Grałeś kiedyś w grę, która potrafi naprawdę wkurzyć? Jeśli nie, to wszystko przed Tobą 😉 Studio Ketchapp słynie z trudnych produkcji, które wymagają nie lada precyzji. Więc jeśli chcesz się porządnie zdenerwować i jesteś na tyle zdeterminowany, żeby zagrać w grę, która naprawdę sprawia trudność – Circle to coś dla Ciebie.

Circle to gra, która dostępna jest w wersjach na urządzenia mobilne działające na systemach iOS lub Android. Nie ma bardzo wygórowanych wymagań technicznych, dlatego też, jeśli posiadasz smartfona, wszystko powinno działać jak należy. O co chodzi w rozgrywce? Na ekranie widzisz sznureczek, który od czasu do czasu ma zagięcia. Po lince tej sunie kółeczko, a Ty musisz uważać, by nie dotknęło w żaden sposób nitki. Jeśli tak się stanie, przegrywasz i gra się kończy. Twoim zdaniem jest ciągłe utrzymywanie okręgu w odpowiednim ułożeniu względem linki. By to zrobić, musisz wyczuć z jaką siłą należy tapnąć ekran swojego urządzenia mobilnego. Mocne dotknięcie spowoduje podskoczenie kółka, natomiast długi brak reakcji sprawi, że zacznie ono opadać. Czasem będziesz musiał reagować szybko, ponieważ pojawiać się będą różnego rodzaju „górki i dołki”. W czym więc trudność? To, jak wysoko uniesie się kółeczko uzależnione jest od szybkości i nacisku twojego palca, a gra naprawdę precyzyjnie odczytuje sygnały. Zazwyczaj kończy się to podjęciem ponad 20 prób, zanim zdobędzie się kilka punktów.

Gra jest prosta graficznie i nie posiada żadnych denerwujących aspektów w stylu głośnej muzyki. Dostępna jest za darmo w sklepach dedykowanych systemom Android i iOS, wersja bezpłatna posiada jednak reklamy, które potrafią nieco uprzykrzyć rozgrywkę.

Circle to gra, która potrafi naprawdę wciągnąć, ale potrafi też napsuć nerwów. Polecamy ją osobom cierpliwym i lubiącym wyzwania 😉 Nie ma ograniczeń wiekowych, mogą grać w nią zarówno nowi jak i doświadczeni gracze.

 Screeny z gry: