Data dodania: 02-02-2015

Wyniki meczów sportowych na żywo

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Wiele osób pasjonuje się chociaż jedną dyscypliną sportową. Lubią śledzić poczynania swoich ulubionych sportowców, oglądać mecze konkretnych drużyn oraz z zacięciem kibicować podczas meczów. Jednak monotonny styl życia, mała ilość wolnego czasu i nadmiar obowiązków może nie pozwalać na interesowanie się sportem w takim stopniu, w jakim by się tego chciało. Z pomocą wychodzi aplikacja na urządzenia mobilne działające na systemach iOS i Android – Livesports.pl.

Livesports.pl to wyniki z ponad 26 dyscyplin sportowych, m.in. piłki nożnej, siatkówki, tenisa i koszykówki! Sprawdzaj poczynania ponad 3 tysięcy lig oraz wyniki zawodów z całego świata bez konieczności siedzenia przed telewizorem! W aplikacji dostępne są relacje na żywo, livescore, tabele, szczegółowe statystyki i wiele innych! Ta aplikacja to prawdziwa gratka dla każdego fana sportu, a to wszystko w języku polskim!

Plusem Livesports.pl jest możliwość śledzenia wybranego meczu, a także statystyki na żywo, pozwalające być na bieżąco z 7 dyscyplinami na raz. Aplikacja posiada opcję „moje mecze”, dzięki której będziesz dostawać na swoje urządzenie mobilne powiadomienia o rozgrywkach oraz zmianach w wynikach. Oferuje również szczegółowe tabele ligowe i pełne statystyki meczów piłkarskich – zawierające nawet wyjściowe składy. Na plus prezentuje się także wykonanie aplikacji ze strony graficznej. Jest prosta, a interfejs nie sprawia problemów.

W aplikacji znajdziesz także oznaczenia graficzne klubów, informacje na temat czerwonych kartek, zmian w zespołach oraz przewidywanie wyniki według popularnych zakładów bukmacherskich.

Livesports.pl zbiera naprawdę dużo pozytywnych opinii w sklepach z aplikacjami. Polecamy ten program każdemu użytkownikowi smartfona, czy tabletu, który jednocześnie kocha sport i chce być na bieżąco z rozgrywkami. Livesports.pl jest do ściągnięcia całkowicie za darmo i bardzo często aktualizowana. Naszym zdaniem, to jedna z najlepszych aplikacji sportowych na polskim rynku.

Screeny z aplikacji: