Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Czy ekran telefonu musi być ograniczeniem dla graczy? Oczywiście, że nie! Zagraj w Voodoo Tap Frogs i przekonaj się sam!

Voodoo Tap Frogs jest przebojem w kategorii „gry dla dzieci”! Ta przyjemna dla oka zręcznościówka na iPhone i iPad nie tylko zapewnia rozrywkę na długie godziny, ale także pobudza wyobraźnię i ćwiczy refleks!

Fabuła gry jest dziecinnie prosta. Zadaniem graczy jest złapanie przelatujących much i motyli. Ale jak złapać owady bez użycia ekranu? Do kierowania postacią użyj stołu, podłogi lub blatu. Sterowanie grą poza obszarem ekranu telefonu możliwe jest dzięki technologii XTouch.

Jak grać w Voodoo Tap Frogs? iPhone bądź iPad kładziemy na płaskiej i równej powierzchni. Włączamy grę i rozpoczynamy zatwierdzanie wirtualnych przycisków wokół urządzenia. Ważne jest, aby w trakcie konfiguracji nie zmieniać jego położenia. W przypadku gry Voodoo Tap Frogs klikamy na wybraną przez nas żabę, następnie stukamy kilka razy w powierzchnię obok nas. Czynność powtarzamy do momentu, aż gra nie zatwierdzi naszej komendy. Po skonfigurowaniu wirtualnych przycisków przez wszystkich graczy, możemy rozpocząć zabawę.

Nasze muchy i motyle łapiemy stukając w odpowiednim momencie dwoma palcami w powierzchnie na której leży urządzenie mobilne. Grę testowaliśmy na iPhone 4S. Musimy przyznać, że jedynym minusem testu tej aplikacji był zbyt mały ekran telefonu. Przypuszczamy, że na iPadzie wrażenia podczas gry były by o wiele lepsze!

Dzięki Voodoo Tap Frogs można poczuć się jak dziecko. Gra jest niezwykle wciągająca.  Użytkownicy lubiący rywalizacje powinni stanąć w szranki ze swoimi znajomymi. Dobra zabawa gwarantowana. Uwaga! Podczas gry, można nabawić się małych kontuzji. Zbyt energiczne stukanie w wirtualny przycisk może prowadzić do powstawania siniaków 😉

Twórcy technologii XTouch proponują kilka innych zastosowań swojej idei, na przykład w trakcie wykonywania codziennych czynności:

  • przerzucanie strony książki kucharskiej podczas gotowania,
  • odbieranie połączeń telefonicznych,
  • wyłączanie dzwoniącego budzika.

XTouch jest stosunkowo młodą technologią. W sklepie z grami mobilnymi możemy znaleźć zaledwie dwie gry oparte o to rozwiązanie. Mamy jednak nadzieje, że w przyszłości pojawią się nowe, które w jeszcze większym stopniu zrewolucjonizują interaktywność urządzeń mobilnych.

Technologia XTouch dostosowana jest do urządzeń działających w systemie iOS.

Dodatkowe screeny z aplikacji poniżej: