Data dodania: 11-02-2015

Najlepsze tapety i dźwięki na telefony

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Nie lubisz standardowych motywów w telefonach komórkowych i tabletach, a dzwonki systemowe to dla Ciebie przeżytek? Jest na to sposób – aplikacje oferujące dodatki na urządzenia mobilne. W sklepach dedykowanych pod systemy Android i iOS znajdziesz wiele tego typu programów. Który z nich jest warty uwagi? Na przykład Zedge, a dlaczego? O tym za chwilę 😉

Zedge jest aplikacją, która dzięki połączeniu z internetową biblioteką zedge.net tworzy jedną z największych baz obrazów oraz dźwięków do pobrania na urządzenia mobilne. Program posiada naprawdę wiele kategorii, jeśli chodzi o tapety są to: abstrakcja, anime, samochody, gry, logo, muzyka, krajobrazy, sport, technologia, miłość, zwierzęta i wiele innych. Zedge oferuje także ogromny wybór dźwięków, które możesz ustawić jaki dzwonek telefonu, konkretnego kontaktu, czy budzik. Znajdziesz setki ciekawych melodii w kategoriach takich jak: alternatywa, blues, komedia, dla dzieci, gry, hop hop, jazz, zwierzęta, pop, reggae, rock, powiedzonka, a także wyszczególnione dzwonki dla powiadomień. Te ostatnie mają także swoją oddzielną podgrupę, która również jest podzielona na kategorie. Pliki są także posegregowane pod względem popularności i daty dodania do bazy, co znacznie ułatwia wyszukiwanie, po prostu „czegoś fajnego”, jeśli nie wiesz konkretnie na co masz ochotę.

W Zedge masz możliwość oceniania plików za pomocą gwiazdek. Ocena innych użytkowników wyświetla się obok tytułu, dzięki temu od razu zobaczysz, które z dźwięków i tapet są warte uwagi. Nie musisz szukać za pomocą kategorii, w prawym górnym rogu ekranu znajduje się ikonka lupki, po dotknięciu której możesz samodzielnie wpisać hasło, które Cię interesuje. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i w zasadzie za pomocą jednego dotknięcia pobiera obrazki na Twojego smartfona czy tablet. Dodatkowym ułatwieniem jest opcja, która pozwala na automatyczne ustawienie tapety, czy wygaszacza ekranu.

Zedge oferuje bardzo dużo atrakcyjnych dźwięków i najwyższej jakości tapety. Polecamy go osobom, które chcą odświeżyć wizerunek swoich urządzeń mobilnych i zaskoczyć znajomych ciekawymi dźwiękami dzwonków i powiadomień.

Screeny z aplikacji: