Data dodania: 16-09-2014

Zgadnij, kogo jest to logo?

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Z każdej strony otoczony jesteś logotypami różnych firm. W restauracjach, na bilbordach, w TV, w autobusach, nawet w Twoim domu! Spójrz przed siebie, albo w prawo – na pewno w zasięgu Twojego wzroku znajdzie się chociaż jeden symbol firmy. Zastanawiałeś się kiedyś ile z tych obrazków potrafisz rozpoznać?

Logo Quiz to pełna zabawy i całkowicie darmowa gra przeznaczona na urządzenia mobilne. Twoim zadaniem jest odgadywanie znaków firmowych popularnych marek z całego świata! Przed Tobą ponad 1000 logotypów, podzielonych na grupy, które zostały umieszczone w 16 poziomach rozgrywki. Nie martw się, jeśli nie znasz ich wszystkich! Gra posiada rozbudowany system podpowiedzi. Za odgadnięte loga otrzymujesz wskazówki, ułatwiające Ci rozprawienie się ze znakami kolejnych marek. Do każdego z obrazków możesz uzyskać aż do 5 podpowiedzi, na pewno uda Ci się zgadnąć!

Gra jest bardzo często aktualizowana, posiada tez różne poziomy trudności. Dzięki temu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Zmierz się z innymi graczami i oglądaj szczegółowe statystyki swoich poczynań! Logo Quiz ma niewielkie rozmiary, co sprawia, że można korzystać z niego bez najmniejszych problemów z zacinaniem czy spowolnieniem działania urządzenia na którym jest otwieramy.

Logo Quiz jest grą, którą polecamy fanom gadżetów, nowości na rynku technologicznym i wszystkiego co jest modne. Zapewnia długie godziny rozrywki, a częste aktualizacje sprawiają, że baza wciąż się poszerza i daje coraz więcej możliwości wyboru! Sprawdź się i zgadnij wszystkie!

Logo Quiz to gra na urządzenia działające na systemach Android i iOS.

Screeny z gry