Data dodania: 25-02-2015

Jedna z najlepszych gier na iOS

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Masz ochotę pograć w grę, której nie przejdziesz w 2 dni? A może lubisz wyzwania i chciałbyś zmierzyć się ze znajomymi? Ketchapp powraca z kolejną emocjonującą grą, w której liczy się refleks i zręczność Twoich palców. ZigZag to następna produkcja, która jest bardzo wciągająca, a za razem potrafi działać na nerwy 😉

W ZigZag, tak jak sugeruje nazwa, natrafisz na różnego rodzaju zygzaki 🙂 Twoim zadaniem jest kontrolowanie poruszającej się kuleczki, w ten sposób, by nie spadła z zygzakowatej platformy. Po drodze będziesz miał do zebrania różnego rodzaju kryształki, które dają Ci dodatkowe punkty.

Sterowanie w ZigZag nie jest trudne od strony technicznej, jednak potrafi dać w kość, jeśli nie będziesz mieć odpowiedniego refleksu i wyczucia. Piłeczka porusza się ciągle do przodu, a Twoim zdaniem jest dotykanie ekranu w każdym momencie, w którym chcesz, by zaczęła toczyć się w bok. Akcja ta jest o tyle trudna, że nie zawsze „wstrzelisz” się w dobry moment, co skutkuje natychmiastową przegraną i startem od początku. Na szczęście, ZigZag ma wiele losowo generowanych map, które zapewnią brak nudy przy kolejnych podejściach. Jedno jest pewne – gra potrafi naprawdę wkurzyć 😉 Kulka potrafi żyć swoim życiem, a Ty nie rozumiesz „dlaczego ona nie skręciła”, mimo że tapnąłeś powierzchnie ekranu. Tu w grę wchodzi aspekt szybkości, bo czasem dosłownie milisekundy decydują o porażce lub wygranej.

Gra dostępna jest na urządzenia mobilne działające na systemach iOS lub Android, można ja bezpłatnie pobrać ze sklepów z grami i aplikacjami na te platformy. ZigZag jest produkcją dość trudną i wymaga od gracza ogromnej cierpliwości. Polecamy ją wszystkim, którzy lubią wyzwania i nudzą ich proste przygodówki, czy gry logiczne.

Screeny z gry: