Data dodania: 24-06-2015

Zlokalizuj swój telefon po kradzieży

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Każdemu z nas zdarzyło się kiedyś zapomnieć o swoim urządzeniu mobilnym. Potrafimy zostawić je w szkole, pracy lub u znajomych. Osoby, które są bardziej uważne, ale nie mają za dużo szczęścia, mogą też paść ofiarą złodzieja. Co zrobić, jeśli stracisz swojego smartfona? Nie wiesz, gdzie on jest, a świadomość tego, że w jego pamięci znajdują się dziesiątki haseł, danych oraz innych osobistych informacji nie daje Ci się skupić? Zainstaluj Prey Anti Theft i nie martw się więcej o bezpieczeństwo swojego urządzenia mobilnego!

Prey Anti Theft, to kopleksowa ochrona dla Twojego smartfona, czy tabletu. W darmowej wersji, możesz podpiąć do aplikacji aż 3 urządzenia. Śledź ich lokalizację i ustal, jakie zabezpieczenia mają je chronić! Rejestrując się w serwisie, będziesz miał dostęp do zgubionego sprzętu, z każdego miejsca! Wystarczy, że zalogujesz się na stronę i skonfigurujesz odpowiednie opcje. Uzyskasz wtedy możliwość włączenia alarmu na swoim smartfonie, nawet jeśli jego dźwięki są wyciszone. Możesz także stworzyć wiadomość, która wyświetli się na ekranie oraz zmienić wzór, który ustawiłeś uprzednio jako blokadę. Ciekawą opcją jest także zdalne robienie zdjęć swoim urządzeniem, pomagające w określeniu jego lokalizacji oraz… udokumentowaniu twarzy złodzieja 😉

Interfejs Prey Anti Theft nie sprawia problemów, dzięki przejrzystej grafice i częstym wskazówkom. Wystarczy, że wybierzesz w panelu po lewej stronie ikonę swojego urządzenia, a program bez problemu pokaże Ci na mapie jego lokalizację. Aplikacja jest doskonałym sposobem na zabezpieczenie swojego tabletu czy telefonu przed kradzieżą danych.

Prey Anti Theft, to aplikacja, która polecamy w szczególności osobom zapominalskim oraz przebywającym w miejscach, w których mogą być narażeni na obecność kieszonkowców. Program posiada darmową wersję, pozwalająca na ochronę aż 3 urządzeń jednocześnie. Pobierzesz go ze sklepu Google Play oraz AppStore.

 Screeny z aplikacji