Data dodania: 07-04-2017

Zobacz… dźwięki

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

1. Stwórz wizualizację idealną dla Ciebie!
2. Zobacz, jak wyglądają dźwięki.
3. Aplikacja działa w uśpieniu i uruchamia się automatycznie.

Pomysł

Autorzy tej aplikacji, chcieli stworzyć produkt, który pomoże nam zwizualizować dźwięki wydawane przez nasz telefon. Dzięki temu, MUVIZ Nav Bar Audio pokazuje nam, wysokość i długość poszczególnych dźwięków, kiedy oglądamy film na urządzeniu mobilnym, słuchamy muzyki, czy rozmawiamy przez telefon. Po prostu zawsze!

Wykaż się kreatywnością!

Muviz Nav Bar Audio Visualizer to jedna z tych aplikacji na których użytkowanie mamy bardzo duży wpływ. W zasadzie to od nas zależy, jak będą się prezentowały poszczególne dźwięki. Do stworzenia idealnego przedstawienia graficznego posłużyć ma nam rozbudowany interfejs z wieloma opcjami.

Co mogę zmienić?

Odpowiedź brzmi: wszystko. Kiedy włączymy aplikację, naszym oczom ukaże się nowoczesny interfejs, skomponowany w odcieniach czerni. To wszystko po to, abyśmy mogli lepiej widzieć animacje, które będziemy tworzyć. Zaczynamy od wyboru kształtu naszej wizualizacji. Do wyboru mamy kilkanaście różnych kształtów od ostrych stożków, przez proste linie, kreski, kończąc na całkiem ciekawie przedstawionych kwadracikach. Kiedy już zdecydujemy się na wybór kształtu podstawowego, możemy zacząć naszą dalszą modyfikację. Zmieniamy kolor (do wyboru spośród dostępnych, ale możemy również stworzyć własny). Następnie wybieramy wielkość animacji, rozciągliwość i wysokość. Możemy nawet ustalić, jaki ma być poziom transparentności wizualizacji, kiedy aplikacja jest uruchomiona. Sami widzimy, że takie wizualizacje możemy tworzyć na nieskończenie wiele sposobów!

Dla leniwych

Jeżeli nie jesteśmy zainteresowani tworzeniem własnej grafiki, możemy skorzystać z kilkunastu gotowych możliwości, które udostępnili nam twórcy. Jest to taka wersja dla nieco leniwych, jednak trzeba przyznać, że są to całkiem fajnie zrobione kształty. Pamiętajmy również o tym, że istnieje opcja zapisania tego, co sami stworzyliśmy. W ten sposób tworzymy swoją własną biblioteczkę wizualizacji i możemy wrócić do nich w dowolnej chwili!

Ukryte opcje

Aplikacje na telefon, które służą personalizacji interfejsu są zazwyczaj darmowe i pozbawione mikropłatności. Mimo wszystko twórcy znaleźli na to sposób. Jest kilka kształtów podstawowych oraz kilka gotowych wizualizacji, które zawarte są w wersji pro – jeżeli chcemy z nich skorzystać, to niestety musimy za to zapłacić.

Przede wszystkim – gadżet

MUVIZ Nav Bar Audio Visualizer to aplikacja, która jest tak naprawdę nakładką na wszystkie inne zainstalowane na naszym urządzeniu aplikacje, w których wykorzystywany jest dźwięk. Uruchamia się ona automatycznie i w dole ekranu wizualizuje dźwięki, które wydaje nasze urządzenie, zgodnie ze wzorem który wybraliśmy lub stworzyliśmy. Naszym zdaniem cała aplikacja jest mimo wszystko zbędnym gadżetem, który niestety dość szybko może się znudzić.

Metryczka

Muviz to aplikacja, dzięki której możesz zobaczyć dźwięk na ekranie swojego smartfona. Po co? Nie wiemy, ale to całkiem fajne!

Ocena ogólna: 6

Pomysł: 6

Interfejs: 8

Użyteczność: 3

Screeny z aplikacji na telefonie: