Data dodania: 31-10-2014

Gra w sam raz na Halloween

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Zombie Rising Up to gra w sam raz na Halloween! Ten przerażający smasher wciągnie Cię tak bardzo, że nie będziesz mógł oderwać się od stukania w ekran swojego telefonu, czy tabletu ;). Gra dostępna jest na urządzenia działające na systemach Android i iOS, w bardzo prosty sposób możesz ją ściągnąć ze sklepu Google Play lub AppStore.

Zasady gry są proste. Przed Tobą rozciągają się cmentarne, straszliwe wzgórza, a zza nich co kilka chwil wychodzą nieumarli. Naciskaj na nich palcami jak najszybciej potrafisz, by nie pozwolić im się do siebie zbliżyć! Masz do dyspozycji kilka rodzajów broni, która pomoże Ci szybciej zabijać zombie. Są to 3 rodzaje broni palnej, oraz granaty. Wybieraj je za pomocą dotknięcia i strzelaj, dopóki masz naboje!

Podczas rozgrywki i eliminacji zombie, będziesz miał okazje zdobywać amunicję i ulepszenia broni. Bonusy będą pojawiać się po zniszczeniu zombie, ale uważaj! Musisz być szybki! Ikonki bonusów będą opadały na dół mapy i znikały po krótkiej chwili.

Z czasem straszliwych zombie będzie coraz więcej. Uważaj, by nie pozwolić się im do siebie zbliżyć. Jeśli podejdą za blisko, zaatakują Cię i zginiesz!

Zombie Rising Up, posiada kilka trybów rozgrywki. Zdobywaj monety zabijając nieumarłych w groteskowych kostiumach! Będziesz mógł kupić za tę walutę ulepszenia, które pomogą Ci w osiągnięciu znakomitych statystyk w trakcie gry!

Zombie Rising Up to potworna gra zręcznościowa, którą polecamy fanom czarnego humoru i entuzjastom gier typu smasher. Nie idziesz nigdzie w Halloween? Ściągnij tę grę i umil sobie wieczór 😉

Screeny z gry