Data dodania: 17-03-2015

Zostań kierowcą autobusu!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Jako dzieci mieliśmy różne marzenia dotyczące przyszłych zawodów. Niektórzy z nas chcieli być strażakami, inni policjantami, a jeszcze inni kierowcami. Ovilex Soft pomaga spełnić dziecięce marzenia, prezentując nową wersję symulatora – Bus Simulator 2015.

Bus Simulator oferuje 15 rodzajów pojazdów, które możesz samodzielnie prowadzić, poczynając od autobusu szkolnego, poprzez autokary, a kończąc na typowych autobusach miejskich. Wybierając tryb „Free Ride” będziesz mieć możliwość podróżowania po realistycznie odwzorowanych miastach z całego świata! Bawiąc się w kierowcę, zwiedzisz Los Angeles, Paryż, Rzym, Berlin i wiele innych miejsc! Gra oferuje bardzo dużo animacji, między innymi przedstawiające ludzi wsiadających do autobusu. Jeśli jednak masz ochotę na wyzwanie, możesz wybrać tryb kariery, w którym spełnisz się jako prawdziwy kierowca autobusu. Jedź przez ogromne miasta, z wielką rozwagą obserwuj ruch uliczny i nie spóźnij się, bo pasażerowie czekają! Twoim celem jest przetransportowanie ich z punktu A do punktu B, tak by byli zadowoleni. Za przyjazd na przystanek o wyznaczonej godzinie będziesz otrzymywać punkty doświadczenia. Uważaj jednak za kraksy i stłuczki! Jeśli zniszczysz pojazd, utracisz zdobyte doświadczenie.

Gdy usiądziesz za kierownicą pojazdu w Bus Simulator, na ekranie pojawili się wiele opcji. Sterujesz autobusem za pomocą dotyku, możesz wybrać również opcje w której przechylając urządzenie mobilne w różne strony, niczym kierownicą, będziesz kontrolować maszynę. Masz do wyboru 2 widoki, jeden z nich pokazujący deskę rozdzielczą i drogę widzianą przez przednią szybę autobusu oraz drugi, w którym widzisz cały pojazd i to co się dzieje dookoła.

Bus Simulator to darmowa gra dostępna na urządzenia mobilne działające na systemach Android i iOS. Polecamy ją wszystkim fanom motoryzacji oraz osobom, które lubią rozgrywkę „na czas” 🙂 Gra nie ma ograniczeń wiekowych, więc mali fascynaci autobusów mogą spokojnie pobierać ją na swoje telefony.

Screeny z gry: