Data dodania: 18-02-2015

Zostań krokodylem!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest… być krokodylem? 🙂 Ludzie często wyobrażają sobie, że posiadają jakieś umiejętności, najczęściej dzieje się to nieświadomie – na przykład podczas marzeń sennych. W snach często potrafimy latać jak ptaki lub biegać tak szybko jak gepardy. Turbo Rocket Games proponuje Ci inny rodzaj doświadczeń, a którym wcielisz się w rolę brodzącego w wodzie gada, prosto z Afryki.

Gra posiada rozbudowany system zadań, tzw. „questów”. Pierwsze z nich są proste, masz np. upolować kilka zwierząt z danego gatunku. Musisz jednak pamiętać o tym, że Wild Crocodile Simulator 3D przypomina nieco gry RPG, w których musisz zdobywać doświadczenie, by rozwijać swoją postać. Wraz z postępem w grze, uda Ci się wyhodować całe stadko krokodyli , a co za tym idzie – polowanie stanie się o wiele prostsze. Twój krokodyl staje się również głodny. Poluj na zwierzęta, by móc się nimi posilić.

Każdy krokodyl ma swoje unikalne statystyki, rozwijając które staje się coraz potężniejszy. Na początku posiadasz niewiele punktów życia, ale z czasem stajesz się o wiele bardziej wytrzymały i odporny za ataki innych zwierząt. Pierwsze próby zabicia gazel i innych mniejszych ofiar mogą być trudne, ale z czasem będziesz spokojnie pokonywał nawet nosorożce i słonie.

Sterowanie krokodylem jest dość proste i opiera się na koordynacji zwierzaka za pomocą umieszczonych na ekranie przycisków. Jest ich kilka, te po lewej stronie służą do poruszania się, a po prawej do atakowania i przyśpieszania. Na ekranie widoczna jest także mapa, zaznaczone są na niej zwierzęta, które znajdują się w pobliżu i które możesz upolować.

Maksymalny poziom, który możesz zdobyć w trakcie gry to poziom 20. Gdy go zdobędziesz, bez problemu będziesz mógł nazwać się królem sawanny 😉 Gra jest przyjemna dla oka, a krajobraz, który Cię otacza już od początku wydaje się bardzo realistyczny za sprawą użytej w Wild Crocodile Simulator technologii 3D.

Wild Crocodile Simulator 3D to gra na urządzenia działające na systemie Android. Jest darmowa i potrafi pokazać jak naprawdę wygląda życie dzikich zwierząt.

Screeny z gry: