Data dodania: 29-09-2014

Zostań królem szos!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Rally Racer Drift, to gra dla fanów bardzo popularnego sportu motorowego – driftingu. Coraz więcej osób trenuje go samodzielnie, na pustych placach i ulicach. Co jednak, gdy kochasz taki rodzaj jazdy samochodem, a nie możesz pozwolić sobie na nocne eskapady BMW? Z pomocą przychodzi Rally Racer Drift, dzięki któremu wypasiony samochód możesz zmieścić w kieszeni lub plecaku!

Poczuj się jak kierowca rajdowy i steruj jednym z 8 szybkich i zwrotnych wozów w Rally Racer Drift! Sposób w jaki samochody zachowują się na torze, gdy nimi kierujesz, jest wiernym odzwierciedleniem realnego driftowania. Wszystkie Twoje ruchy mają ogromny wpływ na to jak zachowa się maszyna! Na pewno nie jest to jedna z gier, w których ruchy ograniczają się do powtarzalnych sekwencji. Przejmuj kontrolę nad jednym ze sportowych samochodów, ale bądź czujny – każda sekunda nieuwagi może Cię dużo kosztować!

Niezależnie od tego na jakim urządzeniu grasz, sterowanie jest bardzo proste. Gra została zoptymalizowana w sposób, który umożliwia płynne działanie również na starszych modelach smartfonów i tabletów. Nie przejmuj się więc tym, że nie masz najnowszego Samsunga, czy iPhone’a!

Gra pozwala również na zmierzenie się w wyścigu ze znajomymi lub losowo wybranymi graczami! Pokonuj trasę, driftując na zakrętach i poczuj żwir pod kołami!

Rally Racer Drift polecamy fanom motoryzacji oraz wyścigów samochodowych. Gra dostarcza niezapomnianych wrażeń i bardzo wiernie oddaje mechanikę jazdy po prawdziwym torze wyścigowym. Jedną z jej głównych wad jest mała ilość dostępnych map, na których możemy sobie poszaleć. Mamy jednak nadzieję, że wraz z kolejnymi aktualizacjami, ich liczba wzrośnie.

Rally Racer Drift to gra dla urządzeń działających na systemie Android.

Screeny z gry