Data dodania: 09-06-2015

Zostań małym weterynarzem!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Chcesz nauczyć swoją pociechę dbania o zwierzęta, ale wolałbyś najpierw przygotować malucha w „teorii”, zanim przejdziesz do praktyki? Toca Pet Doctor, to aplikacja, która rozwinie poczucie obowiązku oraz obudzi w Twoim dziecku miłość do zwierząt. Bez obaw! Gra nie zawiera drastycznych elementów. Pozwól maluchowi spełnić marzenie o byciu weterynarzem i niesieniu pomocy słodkim zwierzątkom!

Już na początku gry, Twoje dziecko znajdzie się w pokoju, w którym będzie czekało na nie 15 małych zwierzątek z najróżniejszymi dolegliwościami. Niektóre z nich wpadły w kłopoty, a inne są po prostu chore i należy je wyleczyć. Zadaniem Twojej pociechy jest niesienie pomocy, krok po kroku lecząc i karmiąc każdego z pupili. Toca to gra dla dzieci w wieku 2-6 lat, oprócz wspomnianych przez nas powyżej cech, ma także rozwijać sprawność manualną malucha. My, jako pierwszego zakłopotanego zwierzaka, wybraliśmy kota. Wybór oczywiście jest dowolny i Twoje dziecko może dokonać go samodzielnie.

Gra jest dość prosta, ponieważ polega jedynie na przesuwaniu palcem elementów w odpowiednie miejsca. Z kotkiem sprawa nie wygląda najlepiej – ponieważ ktoś zranił go w ucho. Jednak kilka sprawnych ruchów wacikiem, kropelki i plasterek w mig załatwiły problem. Każdorazowo, po udzieleniu pomocy, należy nakarmić zwierzątko. Gdy pomożesz już wszystkim, ujrzysz uroczy obraz przedstawiający pokój pełny śpiących pupili.

Toca Pet Doctor jest grą, która została zaprojektowana z myślą o potrzebach dzieci. Rysunkowy charakter nadaje całości sympatycznego wyglądu, a przedstawienie zwierzątek jest bardzo słodkie i na pewno spodoba się maluchom. Sterowanie w grze jest proste, a jej zasady czytelne. Twoje dziecko, nie powinno mieć z nimi żadnych problemów. Jeśli jednak coś będzie dla niego za trudne – z pewnością uda mu się wypełnić zadanie z Twoją asystą.

Toca Pet Doctor to kolejna produkcja sławnego studia Toca Boca, które wydało już wiele ciekawych gier dla dzieci. Oprócz walorów edukacyjnych gra rozwija również koordynację wzrokowo-ruchową. Zapłacisz za nią około 10 zł, pobierając bez problemu ze sklepu Google Play lub AppStore.

Screeny z gry