Data dodania: 17-09-2014

Zostań władcą imperium!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Castle Clash to gra strategiczna, w której wcielasz się we władcę małego terenu. Co się z nim stanie? To wszystko zależy od Ciebie! Zbuduj osadę i rozwijaj ją według swoich upodobań. Pamiętaj jednak, że przyjdzie czas, kiedy ktoś będzie chciał podbić Twoje terytorium. Bądź przygotowany tworząc własne wojsko! A najlepiej… podbij miasta wrogów jako pierwszy! Rozwijasz swoją osadę pozyskując surowce – manę i złoto. Możesz tworzyć różne konstrukcje, które pomogą Ci w ich zdobyciu. W miarę upływu czasu z kilku szałasów twoje miasto przerodzi się w piękną murowaną twierdzę! Do pomocy w podbojach, oprócz własnego wojska możesz także rekrutować najemników. Każdego z nich cechują różne umiejętności. Wybieraj mądrze, tutaj liczy się strategia!

Dzięki temu, że Castle Clash pozwala na rozgrywkę w świecie, w którym są także inni gracze, pojedynki potrafią być naprawdę emocjonujące! Twoim przeciwnikiem nie jest zaprogramowany komputer, tylko druga – tak samo jak Ty grająca osoba! Nie pozwól, by ktoś Cię przechytrzył i pozbawił terytorium!

Wszystkie stawiane przez nas w Castle Clash budowle i konstrukcje możemy łatwo ulepszyć dzięki surowcom. Tutaj pojawia się jednak pewien zgrzyt. Surowce, które możesz zdobyć samodzielnie dają Ci możliwość podobnych ulepszeń, co te płatne. Jest jeden wyjątek – diamenty. Ulepszenia kupione za pomocą tej waluty są o wiele szybciej dostępne w grze, skracając czas oczekiwania na rozwój Twojego miasta czy armii.Funkcja ta daje przewagę na początku gry osobom, które zdecydowały się na jej wykupienie. Na szczęście później te proporcję się wyrównują.

Jeśli jesteś fanem gier strategicznych, w których tworzysz imperium na własnych zasadach oraz fascynuje Cię świat w stylu fantasy – ta gra jest dla Ciebie! Polecamy ją każdemu początkującemu graczowi oraz weteranom zaczynającym na takich bestsellerach jak Heroes of Might and Magic! Wielogodzinna rozrywka – gwarantowana.

Castle Clash jest grą przeznaczoną dla urządzeń mobilnych działających na systemach Android i iOS.

Screeny z gry